استان ها

۴۱ پروژه عمرانی در خور و بیابانک بهره‌برداری شد

۴۱ پروژه عمرانی در خور و بیابانک بهره‌برداری شدبه گزارش خبرنگار مهر، مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان عصر دوشنبه در آئین افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرستان خور و بیابانک، ضمن گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی و تبریک اعیاد شعبانیه، گفت: در شهرستان خوروبیابانک ۴۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد تومان افتتاح شد و در مدار خدمت‌رسانی به مردم این شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: در ایام الله دهه فجر با توجه به فضای کار و تلاش مجاهدانه‌ای که در سراسر استان وجود دارد بالغ بر ۷۶۸ پروژه عمرانی، زیربنایی و خدماتی افتتاح و کلنگ زنی شد.

زینلیان عنوان کرد: بخش دیگری از پروژه‌های استان تا انتهای سال جاری افتتاح خواهد شد.

گفتنی است از جمله پروژه‌های شهرستان خور و بیابانک که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان افتتاح شد می‌توان به بهره‌برداری تعدادی از واحدهای مسکن ملی شهر خور، بهره‌برداری از زهکش کشتخوان، بهره‌برداری از پل باکسی روستای چاهملک و افتتاح ساختمان امداد و نجات هلال احمر شهر جندق اشاره کرد.

همچنین پروژه فیبر نوری جندق به مصر با طول ۴۳ کیلومتر و بهره‌برداری از فیبر نوری به طول ۱۳ کیلومتر در محدوده شهرک ولیعصر شهر جندق نیز کلنگ زنی شد.

این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبارمنبع:مهر

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا