ایران وب سازان
اخبار ویژهاسلامشهرگزارش

350 ویژه برنامه هفته بسیج در شهرستان اسلامشهر برگزار می شود

به گزارش همسو نیوز، سرگرد علی‌اکبر جهانی نژاد در نشست خبری که صبح امروز به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج برگزار شد گفت: بسیج فقط در عرصه نظامی که در هشت سال دفاع مقدس بود مطرح نیست بسیج در حال حاضر با بالندگی که در این شجره طیبه ایجادشده در همه عرصه‌های زندگی حضور دارد.

علی اکبر جهانی نژاد گفت: ولایت‌فقیه محور اتحاد مملکت است و همه عناصر و حزب‌ها و گروه‌ها و جناح‌ها به ولایت‌فقیه توجه دارند و بسیج به‌عنوان بازوی ولایت‌فقیه از این سرمنشأ سرچشمه می‌گیرد و بسیج هم‌محور اتحاد عناصر مختلف این مملکت است.

رئیس ستاد هفته بسیج شهرستان اسلامشهر تأکید کرد: بسیجیان کسانی اند که آن زمانی که نیاز به حضور در جبهه‌های حق علیه باطل بود حضور پیدا می‌کنند و یا درراه هدف مقدس شهید می‌شوند یا از دشمنان تلفات می‌گیرند و در هر دو صورت پیروزند و زمانی که جنگ تمام می‌شود آنان با عهدی که با خداوند بستند پایدار می‌مانند و منتظر هستند و لحظه‌ای تردید و شک ندارند.

وی با اشاره به شعار محوری هفته بسیج که «بسیج، مظهر ایستادگی پیشرفت وحدت و خدمت» است گفت: قاعدتاً باید جهت‌گیری برنامه‌های هفته بسیج به این سمت باشد که ما تداعی‌کننده ایستادگی پیشرفت وحدت و خدمت برای مردم باشیم اهدافی که دنبال می‌شود بازنمایی تصویری امیدبخش و وحدت‌آفرین از شجره طیبه بسیج است.

وی بابیان اینکه کارآمدی، شجره طیبه بسیج در عرصه‌های مختلف مدنظر است خاطرنشان کرد: آشنایی مردم با بسیج و خدمات آن، امیدآفرینی اقتصادی، ارائه تسهیلات بانکی، کم کردن هزینه‌های زندگی مردم، ایجاد اشتغال پایدار حمایت از صنایع و برنامه‌های کوچک کارگاهی برنامه‌هایی است که بسیج در آن خدمت‌رسانی کرده و می‌کند.

سرگرد جهانی نژاد بابیان اینکه برنامه‌های هفته بسیج از سه‌شنبه ۲۹ آبان آغاز و تا ششم آذرماه ادامه دارد گفت: ۳۵۰ عنوان برنامه در هفته بسیج برگزار خواهد شد که ازجمله آن می‌توان به: تجمع حماسی بسیجیان در حرم امام خمینی (ره)، برگزاری یادواره‌های شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا، برگزاری مانور اقتدار افتتاح جشنواره‌های فرهنگی ورزشی، غبارروبی مزار شهدا، اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم اشاره کرد.

انتهای پیام/

حسین رشیدی

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا