اخبار سربازی و نظام وظیفه

احترام و محبت واقعی سرلوحه رفتار مسئولان و سربازان باشد

به گزارش همسو نیوز، سردار یدالله بوعلی در آئین گرامیداشت روز سرباز با بیان اینکه سربازان از ارکان اصلی تشکیلات و ساختار نیروهای مسلح کشور هستند، گفت: دوره خدمت وظیفه عمومی یک دوره آموزشی، تربیتی و تجربه اندوزی برای جوانان است و نسل آینده کشور را برای پذیرفتن مسئولیت های مهم در زندگی شخصی و اجتماعی آماده می کند.

وی با بیان اینکه جوانان در دوره مقدس خدمت سربازی ” مسئولیت پذیری، مدیریت بهینه امور شخصی و سازمانی و نظم در کارها ” را تمرین می کنند، گفت: دوره های آموزشی، عقیدتی و تربیتی متنوعی برای بالابردن سطح معلومات دینی و مهارت های جوانان سرباز در نهاد سپاه پیش بینی و برگزار می شوند و انجام خدمت وظیفه در این نهاد بهترین فرصت برای جوانان در راستای خودسازی معنوی است.

جانشین فرماندهی سپاه فجر خطاب به جوانان سرباز با بیان اینکه احترام به پدر و مادر رمز پیشرفت و موفقیت در زندگی است، گفت: یکی از ویژگی های افرادی که می توان در امور مختلف به آن ها اعتماد کرد در نظر گرفتن کمیت و کیفیت احترام ایشان به والدینشان است.

سردار بوعلی با بیان اینکه متولیان امور سربازان در نیروهای مسلح کشور همواره ” احترام و محبت واقعی ” را سرلوحه رفتارشان قرار دهند، گفت: احترام و محبت واقعی یک رابطه برادرانه و اعتماد متقابل را بین سربازان و مسئولان به وجود خواهد آورد و این صمیمیت و برادری تجربه گرانبهایی است که ما در سپاه شاهد آن هستیم.

در این مراسم از تعدادی از سربازان نمونه سپاه فجر استان فارس تجلیل به عمل آمده و 20 جایزه ویژه نیز از طرف جانشین فرماندهی سپاه فجر به سربازان اهدا شد.

منبع: خبرگزاری مهر
این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبار

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا