ورزشی

برتری شاملی برابر جونیور چین/ کاظمی برترین بازیکن زمین شدبه گزارش خبرنگار مهر، بیست و پنجمین دوره مسابقات هندبال جام باشگاه های آسیا از امروز با حضور ۱۱ تیم در اصفهان آغاز شد که تیم شهید شاملی کازرون یکی از نمایندگان ایران در اولین دیدار خود به مصاف تیم جونیور چین رفت و با برتری برابر این تیم دو امتیاز بازی مرحله گروهی را کسب کرد.

نماینده ایران در ابتدای نیمه نخست غافلگیر شد و عقب افتاد اما به خوبی توانست به بازی برگردد و نیمه نخست با برتری ۲۰ بر ۱۶ به سود شهیدشاملی کازرون به پایان رسید. در نیمه دوم بازی متعادل پیش رفت اما این نیروی زمینی شهیدشاملی کازرون بود که در پایان با نتیجه ۳۹ بر ۳۲ مقابل جونیو چین به پیروزی دست پیدا کرد.

جواد کاظمی بازیکن نزاجا شهید شاملی کازرون، در مصاف با تیم جونیور چین در روز اول رقابت‌های بیست و پنجمین دوره مسابقات هندبال جام باشگاه‌های آسیا به میزبانی اصفهان عنوان برترین بازیکن این رقابت را به خود اختصاص داد.

بیست و پنجمین دوره مسابقات هندبال جام باشگاه‌های آسیا به میزبانی اصفهان از ۱۱ خرداد آغاز و تا ۲۰ خرداد ادامه دارد. در این مسابقات ۱۱ تیم در دو گروه رقابت خواهند کرد و در پایان مرحله گروهی دو تیم نخست هر گروه به نیمه نهایی راه می‌یابند. ایران در این‌مسابقات دو نماینده دارد.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

کلاس های آنلاین گاج مارکت
دکمه بازگشت به بالا