اخبار سربازی و نظام وظیفه

سربازان فرماندهی تهران بزرگ هم واکسن کرونا دریافت می کنندسردار حسین رحیمی در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه آیا واکسن کرونا را به سربازانی که در اختیار فرماندهی تهران بزرگ هم هستند تزریق می‌کنند یا اولویت با مأموران کادر است، اظهار کرد: همانطور که گفتم اولویت ما مامورانی است که بیشتر با مردم سر و کار دارند و به مأموریت‌ها و عملیات‌ها می‌روند.

وی افزود: برای ما فرق نمی‌کند این مأمور کادر است یا سرباز، اگر در دستگیری‌ها و مأموریت‌ها شرکت می‌کنند باید در اولویت تزریق واکسن کرونا باشند و حتماً برای آنها واکسن تزریق می‌شود.

بر اساس این خبر، روز گذشته سردار رحیمی در گفت و گو با خبرنگار مهر از آغاز واکسیناسیون پلیس در تهران خبر داد و گفت: واکسیناسیون مأموران نیروی انتظامی در تهران بزرگ آغاز شده است، در واقع اولویت تزریق واکسن را برای همکارانی که با متهم و با مردم سر و کار دارند آغاز کرده‌ایم. واکسیناسیون در پلیس تهران بزرگ از پرسنل رده پایین‌تر که بیشتر عملیاتی هستند آغاز شده است و این کار در حال انجام است.

به گفته رئیس پلیس تهران بزرگ حدود ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ نفر از پرسنل کلانتری‌ها، راهنمایی و رانندگی، یگان امداد و باقی مأموران که بیشتر از افراد دیگر با متهم در ارتباط هستند واکسیناسیون شده‌اند.

منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا