اخبار سربازی و نظام وظیفه

سربازان مایه سربلندی نظام هستند

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار تقی مهری در مراسم بدرقه مشمولان اعزامی دی ماه سال جاری، ضمن درود و صلوات بر روح طیبه سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: الحمدلله جوانان کشور ما به گونه‌ای تربیت شده اند که داوطلبانه و مشتاقانه برای خدمت سربازی اقدام می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه سردار قاسم سلیمانی با وجود مشغله کاری، در کمک رسانی به سیل زدگان کرمانشاه و … حضور فعالی داشتند، افزود: حضور سربازان در نیروهای مسلح کشور مایه سربلندی نظام است و آن‌ها می‌توانند در حل مشکلات اجتماعی، امنیتی و دفاعی کشور بسیار تأثیرگذار باشند؛ به عنوان نمونه در بلایای طبیعی از جمله سیل به دفعات شاهد رشادت‌های سربازان بوده ایم.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه سرباز در قرآن مجید، نهج البلاغه و در بین آحاد مردم جایگاه مقدسی دارد، عنوان کرد: حفظ جایگاه سرباز امر مهمی است و جوانان باید در دوران خدمت مقدس سربازی ارزش‌های اسلام و انقلاب را حفظ کنند و در تمام عرصه‌ها الگویی برای دیگر جوانان باشند.

سردار مهری همچنین خاطرنشان کرد: مشارکت همه آحاد در دفاع از تمامیت ارضی کشور امری ضروری است و حضور جوانان در عرصه خدمت سربازی جلوه‌ای از این مشارکت است.

این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبار

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا