اخبار سربازی و نظام وظیفه

سربازی مقدمه‌ای برای مسئولیت پذیری فرد در جامعه استبه گزارش پایگاه خبری همسونیوز سردار تقی مهری عصر سه شنبه در نشست قرارگاه نوروزی امام علی (ع) استان بوشهر که با حضور رؤسا، معاونین و نمایندگان پلیس‌های تخصصی و معاونت‌ها در سالن اجتماعات سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد، با تبریک بهار طبیعت و نوروز و حلول ماه مبارک رمضان، بهار قرآن با بیان اینکه بخشی از تأمین امنیت جامعه را مدیون سربازان وظیفه می‌دانیم اظهار داشت: دوران سربازی بهترین زمان برای خودسازی و خدمت به نظام و کشور فارغ از هر گونه وابستگی است.

رئیس سازمان وظیفه عمومی انتظامی کل کشور گفت: سربازی مقدمه‌ای برای مسئولیت پذیری فرد در جامعه و زندگی و آمادگی و تمرین برای ورود به یک زندگی بهتراست.

فرمانده انتظامی استان با تقدیر از زحمات و تلاش‌های بی منت کارکنان وظیفه در امور انتظامی گفت: بی شک خدمات و زحمات شما عزیزان نزد خداوند متعال محفوظ خواهد ماند.

سردار حیدر سوسنی با تاکید بر اهمیت و جایگاه ویژه سرباز و سربازی در نظام جمهوری اسلامی گفت: شهید جبهه مقاومت سردار حاج قاسم سلیمانی در وصیت نامه خود به حذف همه عناوین و القاب تاکید و سفارش کرده است که بر روی سنگ مزار ایشان عبارت سرباز قاسم سلیمانی نوشته شود.

وی خاطر نشان کرد: انشاالله در سال جدید با توجه به تاکید فرمانده کل انتظامی کشور به شعار «نوروزی متفاوت با پلیس مقتدر و حرفه ای»، با همت و عزم نیروهای مسلح بویژه کارکنان انتظامی و سربازان عزیز کشور، ایران را از دسیسه‌های دشمنان در امان خواهیم داشت و همواره روزهایی سرشار از آرامش و امنیت را برای مردم عزیز کشورمان آرزومندم.

این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبارمنبع:مهر

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا