بازار

طرح خرید متاسیلیکات سدیم از شرکت سیلیکات گستر اصفهان با قیمت ویژه

راهنمای خرید متاسیلیکات سدیم به شما کمک می کند تا محصولی با کیفیت و با قیمت مناسب انتخاب کنید! متاسیلیکات سدیم با رنگ سفید خود شناخته شده است. این محصول زمانی که خیس می شود حالت لغزنده دارد. متاسیلیکات سدیم دارای بو نبوده و در وضعیت دما و فشار محیط بسیار پایدار است. یعنی شرایط احتراق برای این ماده وجود ندارد.

متاسیلیکات سدیم
متاسیلیکات سدیم

خرید متاسیلیکات سدیم با فرمولاسیون جدید

خرید متاسیلیکات سدیم در سال های اخیر برای بسیاری از صنایع یک الزام محسوب می شود. متاسیلیکات سدیم در ساخت بسیاری از محصولات پاک کننده استفاده می شود. این محصول در فرمولاسیون صابون ها نیز استفاده می شود. در واقع نقش پاک کنندگی دارد. از این مواد در مصارف صنعتی و غیر صنعتی نیز استفاده می شود. یکی از مهمترین مصارف متاسیلیکات سدیم در مصارف صنعتی است.

از این ماده در صنعت چسب و مهر و موم استفاده می شود. در فرمول این محصول از پتاسیم استفاده شده است که سبب می شود چسبندگی بالاتر برود. متاسیلیکات سدیم به صورت جامد به عنوان جاذب استفاده می شود.

متاسیلیکات سدیم نوعی ماده سفیدکننده نیز محسوب می شود و در بسیاری از صنایع نقش کاربردی دارد. از این محصول به عنوان بازدارنده خوردگی نیز استفاده می شود. از این محصول به عنوان ماده واسطه نیز استفاده می شود. خرید متاسیلیکات سدیم به عنوان مواد افزودنی و مواد پوششی در صنایع رنگی استفاده می شود. در تولید مواد نسوز و مقاوم در برابر آتش نیز این محصول مورد استفاده قرار می گیرد.

تقاضا بالا در مصارف غیر صنعتی

این روزها بیشترین آمار خرید متاسیلیکات سدیم در مصارف غیر صنعتی است. متاسیلیکات سدیم که توسط شرکت سیلیکات گستر اصفهان تولید می شود برای مصارف غیر صنعتی نیز مورد استفاده قرار گرفته است. این شرکت یکی از قدیمی ترین شرکت ها در زمینه تولید متاسیلیکات سدیم محسوب می شود. از متاسیلیکات سدیم در محصولات تصفیه هوا استفاده می شود. این ماده در محصولات مراقبتی و پاک کننده های مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد.

جدیدترین سطح استفاده از متاسیلیکات سدیم مربوط به محصولات الکترونیکی است. در صنعت نساجی از متاسیلیکات سدیم به عنوان ماده مصرفی واتر گلس استفاده می شود. محصولات ضد یخ توسط این محصول تولید می شود. به طور کلی تولید محصولات مراقبتی در خودروها در متاسیلیکات سدیم سبب شده تا سطح مقاومت بالاتری داشته باشند. محصولات سوختی و مشتقات آنها و همینطور محصولات فلزی در حد جزئی از متاسیلیکات سدیم بهره می برند.

خرید متاسیلیکات سدیم
خرید متاسیلیکات سدیم

بازار خرید و فروش متاسیلیکات سدیم تغییر کرد!

بازار خرید و فروش متاسیلیکات سدیم در سال 1401 برای بسیاری از صنایع عجیب به نظر می رسد. قیمت متاسیلیکات سدیم با توجه به حجم سفارشات تغییر محسوسی داشته است. حجم بازار خرید و فروش متاسیلیکات سدیم در سال 2021 به 6.3 میلیارد دلار رسیده است و پیش بینی ها نشان می دهد که تا سال 2025 نیز شرایط رشد این محصول فراهم است. افزایش شوینده ها و پاک کننده ها سبب شده تا بازار خرید و فروش متاسیلیکات سدیم بیشتر شود.

 از سوی دیگر اهمیت تصفیه آب و آلودگی های زیست محیطی نیز برای این محصول دیده می شود. افزایش تولید رنگ و پلاستیک در سال های اخیر سبب شده است که متاسیلیکات سدیم بتواند یک ماده اصلی در این صنایع شناخته شود.

راهنمای سفارش متاسیلیکات سدیم از شرکت سیلیکات گستر اصفهان

برای سفارش متاسیلیکات سدیم در ابتدا باید فروشگاه معتبری را انتخاب کنید. این محصول به واسطه افزودن کاستیک سودا به متاسیلیکات سدیم مایع تهیه می شود. در نهایت فرمولاسیون شیمیایی صورت می گیرد و اکسید سدیم و دی اکسید سیلیکون رخ می دهد. ماده به دست آمده در نهایت خنک می شود. محصول نهایی می بایست از دستگاه های خشک کن کاملاً با کیفیت عبور داده شود تا مورد استفاده قرار بگیرد. این محصول سال هاست در شرکت سیلیکات گستر اصفهان به صورت عمده و جزئی به فروش می رسد.

تکنولوژی های پیشرفته در تولید متاسیلیکات سدیم سبب شده تا این شرکت بتواند نیاز مشتریان را برآورده سازد. فروش سیلیکات سدیم پودری نیز برای برخی از صنایع با بسته بندی بسیار دقیق فراهم شده است. شما برای خرید این محصول می توانید به صورت اینترنتی نیز اقدام کنید.

بهترین روش برای خرید متاسیلیکات سدیم این است که مشاوره های مناسب در این زمینه در اختیار شما قرار بگیرد. هرچه سطح اطلاعات شما بالاتر باشد خرید در محیط بهتری فراهم می شود. انتخاب هوشمندانه داشته باشید تا از خرید خود لذت ببرید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا