اجتماعی

طرح شاداب‌سازی در ۱۰ هزار مدرسه کشور اجرا می‌شودبه گزارش خبرگزاری مهر، حمیدرضا خان‌محمدی در حاشیه بهره‌برداری از هنرستان خیرساز گنبدکاووس با اشاره بهاجرای طرح شاداب سازی در ۱۰ هزار مدرسه کشور، سهم استان گلستان در طرح بهسازی و شاداب‌سازی را ۷۰۰ مدرسه اعلام کرد و گفت: با توجه به اهمیت حیاط در مسائل تربیتی و ورزشی، ساماندهی این فضا در اولویت طرح شاداب‌سازی قرار دارد و برای ایزوگام ۴۰ هزار مترمربع از حیاط‌ها تأمین اعتبار می‌شود.

وی افزود: مدارس کانکسی بالای ۱۰ دانش آموز تا مهرماه ساماندهی شده و کانکس‌های الحاقی به مدارس هم تا پایان سال ۱۴۰۳ ساماندهی خواهد شد.

معاون وزیر آموزش و پرورش همچنین افتتاح هنرستان ۱۲ کلاسه تمام خیرساز گنبدکاووس را یکی از افتخارات نظام آموزش و پرورش دانست و گفت: خیران در کنار آموزش و پرورش همواره حضوری پررنگ دارند و با گذشت از جان و مال خود برای رشد دانش آموزان این سرزمین تلاش می‌کنند.

خان محمدی ابراز امیدواری کرد برای تحصیل در فضای مناسب‌تر مهر ماه امسال ۷۰ کلاس درس در استان گلستان تحویل دانش آموزان می‌شود و در کنار آن استخر دانش آموزی شهرستان گنبدکاووس با پیشرفت ۹۰ درصدی تا شروع سال تحصیلی جدید آماده افتتاح است.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

کلاس های آنلاین گاج مارکت
دکمه بازگشت به بالا