استان ها

۲۸۰ بسته معیشتی بین نیازمندان در شهرستان سربیشه توزیع شد

۲۸۰ بسته معیشتی بین نیازمندان در شهرستان سربیشه توزیع شدبه گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا ثانی صبح شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه به مناسبت ایام محرم ۲۸۰ بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان توزیع شد، افزود: ارزش این بسته‌ها یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال بوده که با هدف کمک به معیشت افراد کم برخوردار توزیع شده است.

وی ضمن تشکر از همکاری داوطلبان هلال احمر در این مسیر بشر دوستی، بیان کرد: بسته‌های معیشتی شامل برنج و کنسروجات بوده که با همکاری خانه‌های هلال این شهرستان با حفظ کرامت انسانی توزیع شد.

ثانی با اشاره به فعالیت بانک امانات پزشکی برای افراد آسیب دیده و نیازمند، بیان کرد: از مردم نیکوکار و خیرین خواستاریم تجهیزات و لوازم پزشکی بدون استفاده در منزل را به جمعیت هلال احمر بسپارند تا در صورت نیاز و امانت در اختیار آسیب دیده قرار گیرد.

رئیس جمعیت هلال احمر سربیشه با توجه به نزدیک شدن به اربعین حسینی، طرح «مرهم زائر» به منظور جمع آوری داروهای قابل استفاده و دارای تاریخ اجرا می‌شود، گفت: از همشهریان خواستاریم با شرکت در این طرح، داروهای مازاد و قابل استفاده را به جمعیت هلال احمر شهرستان یا خانه‌های هلال تحویل دهند.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

کلاس های آنلاین گاج مارکت
دکمه بازگشت به بالا