اخبار سربازی و نظام وظیفه

طرح شوق رویش هلال احمر خراسان جنوبی آغاز شد

طرح شوق رویش هلال احمر خراسان جنوبی آغاز شدبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی، محمدعلی کاوسی صبح چهارشنبه، اظهارکرد: طرح شوق رویش با عنوان مهارت افزایی، توانمند سازی و غنی سازی اوقات فراغت در راستای بیانیه گام دوم انقلاب به دو شیوه مجازی و حضوری برگزار می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه این طرح، با رویکرد آگاه‌سازی و توانمندسازی و افزایش نشاط اجتماعی، با تشکیل پایگاه‌های فرهنگی و آموزشی در مراکز امور جوانان اجرا می‌شود، افزود: کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی متناسب با شرایط اقلیمی و نیاز شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به اینکه بالا بردن تاب آوری جامعه در مواقع بحرانی، حوادث و آشنایی همه آحاد مردم با امداد و نجات از مهم‌ترین اهداف طرح است، گفت: فعال شدن خانه‌های هلال و کانون‌های سازمان و همچنین استفاده حداکثری اعضا از امکانات موجود از دیگر اهداف اجرای این طرح است.

کاوسی ادامه داد: در راستای اجرای این طرح کلاس‌های امداد و کمک‌های اولیه، آموزش آمادگی در برابر مخاطرات، دوره‌های آموزشی پیشگیری از اعتیاد، اردوهای فرهنگی، زیارتی، جهادی و آموزشی، مسابقات فرهنگی و ورزشی و… برگزار خواهد شد.

این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبارمنبع خبر

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا