اخبار سربازی و نظام وظیفه

مشمولان گروه پزشکی و پیراپزشکی به خدمت نظام وظیفه فراخوانده شدندبه گزارش خبرگزاری همسونیوز و به نقل از روابط عمومی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان؛ سرهنگ علیرضا خزاعی اظهار داشت: برابر اعلام سازمان وظیفه عمومی ناجا و ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح، مشمولان گروه پزشکی و پیراپزشکی به خدمت نظام وظیفه فرا خوانده شدند.

وی گفت: در این راستا برابر ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح و به جهت ضرورت سرعت بخشی در تقویت کادر مراکز بهداشتی و درمانی مرتبط با پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، مقرر شده کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی رشته‌های گروه پزشکی و پیراپزشکی که برگ آماده به خدمت در یکم اردیبهشت ماه سال ۹۹ را دریافت کرده بودند، در تاریخ ششم فروردین ماه سال ۹۹ فراخوان و بدون سپری کردن دوره آموزش مقدمات نظامی در مراکز آموزش، در بدو خدمت به مراکز بهداشتی و درمانی نیروهای مسلح اعزام و به کارگیری شوند.

وی افزود: تمامی این مشمولان باید رأس ساعت ۷ صبح روز چهارشنبه ششم فروردین ماه سال ۱۳۹۹ خود را به معاونت وظیفه عمومی استان همدان معرفی تا سازماندهی و اعزام شوند.

خزاعی گفت: برابر ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح، مشمولان اعزامی در این طرح ضمن به کارگیری تخصصی در مراکز درمانی نیروهای مسلح از امتیازات و مشوق‌های ویژه ای نیز برخوردار می‌شوند که حین خدمت توسط یگان‌های خدمتی برای این عزیزان اجرایی و اعمال می‌شود.

وی بیان داشت: اطلاع رسانی در خصوص محل و زمان مراجعه این مشمولان از طریق تماس تلفنی و ارسال پیامک توسط معاونت وظیفه عمومی استان انجام می‌پذیرد و این افراد می‌توانند آخرین اطلاعات و اخبار در این حوزه را از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰، سامانه پیامکی ۱۱۰۲۰۶۰۱۰ و همچنین مرکز وظیفه عمومی استان پیگیری کنند.

وی خاطر نشان کرد: برای این دسته از مشمولانی که اعزام خود را ثبت و در موعد مقرر به خدمت وظیفه اعزام شوند تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته شده که متعاقباً اعلام خواهد شد.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: در صورت عدم معرفی تا آخر وقت تعیین شده مرتکب غیبت شده و غایب محسوب خواهند شد.

منبع:مهر

این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبار

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا