اخبار سربازی و نظام وظیفه

پرداخت تسهیلات اشتغال برای سربازان دارای گواهینامه مهارت آموزیبه گزارش خبرگزاری همسونیوز به نقل از مهر، سردار تقی مهری گفت: برابر تدابیر قرارگاه مهارت آموزی ان، سربازان منقضی خدمت سال ۹۷ به بعد که دارای گواهینامه مهارت آموزی هستند، در صورت تأیید طرح آ توسط مراجع مربوطه، می‌توانند از تسهیلات بانکی بهره مند شوند.

وی افزود: سربازان م منقضی خدمت ساکن تهران برای بهره مندی از تسهیلات فوق می‌توانند فرم مربوطه را دریافت و پس از تکمیل آن در روزهای سه شنبه هر هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر به دبیرخانه کارگروه تهران مستقر در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نشانی خیابان سهروردی شمالی بالاتر از خیابان شهید بهشتی خیابان هویزه غربی نبش خیابان اب مراجعه و تحویل دهند همچنین متقاضیان در صورت سوال و هرگونه ابهام می‌توانند با شماره ۸۸۷۴۲۹۴۱ تماس بگیرند.

سردار مهری ادامه داد: سربازان منقضی خدمت ساکن حومه تهران به معاونت‌های وظیفه عمومی واقع در شهرستان‌های ورامین و شهریار مراجعه کنند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی عنوان کرد: متقاضیان سایر استان‌های کشور برای بهره مندی از تسهیلات فوق به معاونت وظیفه عمومی استان و یا استانداری مراجعه کنند.

وی گفت: همچنین با هماهنگی‌های صورت گرفته، سربازان منقضی خدمت سال‌های ۹۶ و قبل از آن نیز در اولویت دریافت تسهیلات مشاغل خانگی قرار می‌گیرند و با ثبت نام در ه “مشاغل خانگی” و تکمیل فرم مربوطه، می‌توانند از تسهیلات مشاغل خانگی بهره مند شوند.

سردار مهری تصریح کرد: طرح پیشنهادی این گروه از طریق کمیته فنی مشاغل متن با دستگاه‌های اجرایی مانند ، صنعت، معدن، تجارت، میراث فرهنگ و گردشگری و … بررسی و در صورتیکه طرح تأیید شود برای اموری از جمله توانمندسازی متقاضی، مشاوره، استعداد سنجی، آموزش، ارتقا کمی و کیفی محصولات و شناخت ، طرح به ارسال می‌شود.

وی عنوان کرد: در مرحله بعدی طرح برای صدور مجوز به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مربوطه ارسال و مدارک برای اخذ تسهیلات به بانک ارسال و متقاضی به بانک معرفی می‌شود.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: ثبت نام و بررسی طرح از طریق سامانه مشاغل خانگی و به صورت غیر حضوری انجام می‌شود و در صورت نیاز به اصلاح طرح یا مدارک از طریق پیامک در سامانه مذکور به متقاضی اطلاع رسانی می‌شود.

سردار مهری گفت: متقاضیان ۱۰ روز پس از ثبت نام می‌توانند با ارائه کد رهگیری در سامانه مشاغل خانگی از روند کار مطلع شوند.

وی خاطرنشان کرد: مشمولان و ‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی [email protected] از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 7 =

نوشته های مشابه

اسنپ
آموزشگاه رسانه
دامین ارزان قیمت
دکمه بازگشت به بالا